Penzion Raketa Bowling, Opava

Krnovská 553/184, Opava, 74707
od 640 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1.5km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš penzion Vám nabízí ubytování v 6ti dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, sprchovým koutem, WC, TV a Wi-fi připojením zdarma. Dále nabízíme apartmán pro 5 hostů s kuchyňkou. Parkoviště a zastávka MHD v místě. Součástí penzionu je výborná restaurace a bowling. 

Další informace

·    Pokoje jsou útulné a poměrně moderně vybavené. Klimatizace na všech pokojích v ceně ubytování. Součástí každého pokoje je sprchový kout a WC, televize. WiFi je u nás zdarma.

·     U penzionu je zastávka MHD a velké, bezplatné parkoviště. Máte možnost pobavit se na bowlingu nebo dobře poobědvat či povečeřet v naší příjemné restauraci        

·   Ubytovat se u nás můžete od 14:00 hodin a uvolnit pokoje prosíme nejpozději v 10:00 hodin.

·       Snídaně u nás podáváme od 6:00 hodin do 9:00 hodin ve snídaňovém salónku, nacházejícím se vedle schodiště na stejném patře. V případě, že máte o snídani zájem, nahlaste to na recepci. Cena snídaně je 100 Kč a není zahrnuta v ceně ubytování.

·      Upozorňujeme Vás, že naše pokoje jsou nekuřácké, proto Vás žádáme, abyste to respektovali a zašli si zakouřit například na terasu naší restaurace, případně na parkoviště. 

·       Na Vašem svazku klíčů je také klíč od hlavního vchodu z parkoviště. Ten musíte použít v případě, že je již hlavní vchod uzamčen z důvodu ukončení provozní doby restaurace. Použijte jej prosím nejen pro odemčení, ale také pro uzamknutí vchodu tak, aby se do budovy kromě hostů a oprávněných osob nikdo jiný nedostal.

·         Váš pokoj je vybaven samostatnou klimatizací. Před jejím použitím si pečlivě přečtěte návod k obsluze, který je umístěný vedle ovladače na klimatizaci.

·         V chladných měsících jsou pokoje vytápěny ústředním topením, které je ovládané centrálně z recepce. V případě nevyhovující teploty se prosím nesnažte topení sami seřizovat a ohlaste to na recepci. Mohli byste poškodit elektronické hlavice bez žádaného účinku. 

·         Televize na pokojích fungují přes anténní příjem, širší nabídku satelitních, a to převážně sportovních programů, najdete na naší velkoplošné HD projekci v restauraci.

·         Při odchodu vraťte prosím klíče některému z našich zaměstnanců, případně je vhoďte do schránky, která se nachází u venkovních dveří východu na parkoviště.

·         Váš pobyt si u nás můžete zpříjemnit bowlingem, kulečníkem, billiardem, hraním šipek, stolním fotbálkem nebo vzdušným hokejem.

·         V naší restauraci si určitě vyberete z pestré nabídky jídel naší výborné kuchyně a oceníte i širokou nabídku alko i nealko nápojů včetně točené Kofoly a piva Staropramen. 

·         Pokud se rozhodnete jet do centra města (necelé 2 km), doporučujeme Vám využít trolejbusovou MHD za 13 Kč. Platí se přímo ve vozidle a zastávka „U Jaktarky“ je před Raketou na ulici Krnovské. Asi 300 metrů od nás po ulici Žižkova se nachází krásné městské sady, kde je umístěno také venkovní koupaliště, minigolf, velké dětské hřiště a moderní víceúčelová hala. Z dalších atraktivních míst si vás dovolujeme upozornit třeba na nádherné Arboretum Nový dvůr, který je vzdálen 8 km a pohádkový zámek v Hradci nad Moravicí (11 km).   * pokoje jsou velmi útulné a moderně vybavené * klimatizace na všech pokojích v ceně ubytování * součástí každého pokoje je sprchový kout a WC, televize a bezdrátové připojení k internetu zdarma * u penzionu je zastávka MHD a velké parkoviště * máte možnost pobavit se na bowlingu nebo dobře poobědvat či povečeřet v naší příjemné restauraci

Ceny

Apartmán
1.890 Kč
Cena za parkování (auto)
zdarma
Cena za parkování (moto)
zdarma
Čtyřlůžkový pokoj
1.460 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
890 Kč
Jednolůžkový pokoj
640 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.890 Kč
Přistýlka
250 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
1.200 Kč

Za každou snídani připočítáváme 100,- Kč a za každou přistýlku 250,- Kč.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
16
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
6
Kapacita restaurace
180
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Součástí našeho zábavního centra jsou dvě restaurace. V přední restauraci s kapacitou 100 míst máte možnost využít pro svou zábavu bowling, kulečník, biliard, stolní fotbal a vzdušný hokej. To vše je zpestřeno možností sledovat velkoplošnou HD videoprojekci s převážně hudebními a sportovními satelitními pořady (zejména anglická Premier League a španělská LaLiga). 

V zadní stylové restauraci naopak najdete velmi klidné a nerušené posezení v příjemných boxech, nebo u klasických stolů se zajímavým pohledem na ulici. Pro větší akce je možno tuto restauraci uzavřít pro Vaše společenské akce jako jsou různé oslavy, svatby, večírky, recepce, školení, rauty atd. Také zde je pro Vás připraveno k posezení dalších 110 míst. 

Menší společnost uspokojíme výběrem ze tří zajímavých salónků pro 40, 25 a 15 hostů.

Jsme připraveni splnit každé Vaše přání s bohatým výběrem chutných jídel naší výborné kuchyně a širokým sortimentem nápojů.

Ve všední dny nabízíme menu s výběrem ze tří jídel od 82,- Kč, který je na našich internetových stránkách každý týden aktualizován. V ceně menu je také polévka a džbánek vody. 

Objednávka jídel v pátek a sobotu do 24.00 hod. V ostatní dny jednu hodinu před ukončením provozní doby. Přijímáme tyto stravenky: Menu Service, Sodexo Pass, Ticket Restaurant, Chéque déjauner.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Pořádáme nejrůznější rodinné oslavy a svatby - důstojné smuteční hostiny - oslavy promocí, maturitní a abiturientské večírky - podnikové večírky, školení, recepce a rauty - malé i velké akce všeho zaměření.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Kulečník, billiard

Okolí

Nedaleko (300 m) se nachází městské koupaliště, městská sportovní hala a městský park. Ve vzdálenosti asi 1000 m se nachází Stříbrné jezero s možností koupání a rybaření. Asi 7 km je vzdáleno arboretum v Novém Dvoře.

Mapa

Centrum 1.5km
Autobus 20m
Vlak 2km
Velká mapa