Penzion Arna, Opava

Neumannova 227/6, Opava, 74707
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Všechny pokoje jsou vybaveny kvalitními matracemi, toaletou, sprchovým koutem a televizorem se satelitními programy. Parkování v uzavřené zahradě penzionu je zdarma. K dispozici návštěvníkům je společenská místnost s barem a venkovní posezení u krbu.

Další informace

Vítáme vás na stránkách penzionu ARNA. Penzion ARNA vznikl rozsáhlou rekonstrukcí domu s třemi bytovými jednotkami. Penzion Arna se nachází v blízkosti centra Opavy v městské části Opava – Jaktař na ulici Neumannova nedaleko hlavní ulice Krnovská. Neumannova ulice je nepřípustná z hlavní Krnovské ulice. Díky této slepé ulici je v okolí penzionu daleko menší provoz.

Penzion má 3 parkovací místa v uzavřené části. Penzion ARNA svým stylem a vybavením plně vyhovuje kategorii pro náročné hosty a návštěvníky. Připojení k internetové síti je dnes již samozřejmostí. Budeme velmi rádi a potěšeni, když si na svých ať už pracovních nebo soukromých cestách, vyberete k odpočinku právě penzion ARNA.

  • Mluvíme: česky, english, deutsch, po polski
  • Kapacita: 10 lůžek
  • Lůžka: 3 dvou lůžkové pokoje, 1x apartmá pro 2+2 osoby

Všechny pokoje jsou vybaveny toaletou, sprchovým koutem a televizorem se satelitními programy. K dispozici návštěvníkům je společenská místnost s barem. V zahradě je možno strávit chvíle odpočinku u zahradního krbu s posezením. V bezprostřední blízkosti (cca 100 m) se nachází sauna. Parkování vozidel je možné v uzavřeném objektu a je zdarma.

Ceny

Apartmán
1.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Snídaně
130 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně daně a není v nich započtena cena snídaně. Samozřejmě lze za příplatek 130 Kč danou službu zajistit v prostorách námi provozované, nedaleké restaurace Oliver.

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Zahrada
Venkovní ohniště / gril
Rodinné pokoje
Sauna

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Dvoulůžkové pokoje
3
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

WC
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Sportovní hala

Mapa

Autobus 50m
Vlak 1.5km
Velká mapa