Apartmány U Bašty, Hlučín

U Bašty 2039/1, 74801
od 850 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Jak by se Vám líbilo bydlet v samém centru Hlučína? Jen pár metrů od Hlučínského náměstí. Pro ty, kteří jsou v okolí Hlučína pracovně, jsou připraveny 2 apartmány v nově postavené budově, ve venkovském stylu, které vám zajistí pohodu, zázemí a klid na práci. V apartmánech se budete cítit jako doma díky jejich vybavení a soukromí. Délka pobytu je libovolná, od jednodenních pobytů po dlouhodobé, u kterých nabízíme cenu dohodou. Pokud hledáte ubytování v okolí Hlučína pracovně, či jako turisté, věříme, že Apartmány u Bašty budou vždy správnou volbou.

Další informace

APARTMÁN č.1

Apartmán je zařízen ve venkovském stylu o velikosti 21m2, nachází se v klidné části centra města. Pokoj je vybaven LCD TV, ledničkou s minibarem, varnou konvicí, Wi-Fi připojením, posezením a vlastní koupelnou. V budově se nachází domácí kavárna, posezení v solné jeskyni a palačinkárna Crepe, ve které je možno objednat snídani..

APARTMÁN č.2

Apartmán je zařízen v industriálním stylu s retro nádechem. Pokoj disponuje LCD TV, ledničkou s minibarem, malým kuchyňským koutem, Wi-Fi připojením a vlastní koupelnou. V budově se nachází domácí kavárna, posezení v solné jeskyni a palačinkárna Crepe, ve které je možno objednat snídani.

APARTMÁN č.3

Apartmán má nádherný výhled na město, který Vás večer po celodenní práci uklidní a budete od nás odjíždět odpočatí a plní energie, kterou Vám dodáme kvalitním spánkem a snídaní z francouzské palačinkárny Crepe. Apartmán nabízí kuchyňský kout s minibarem a posezením. Možnost přistýlky pro 2 osoby na rozkládací pohovce.


Umístění Apartmánů je vynikající. Můžete zažít mnoho zážitků a to jak v budově, tak i v okolí. Můžete si vybrat ze sportovních aktivit, památek, či klubů.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
850 Kč

Služby

Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Nekuřácké pokoje
Pokojový servis non-stop
Služba praní
Směnárna
Úschovna kol, lyží
Dětský koutek
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1

Vybavení pokojů

Trezor
Minibar
Lednička
Satelit, kabelová TV
Balkón
Kuchyňka

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Golf
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Jezdectví, koně
Rybolov
Létání
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna

Okolí

Naše apartmány jsou umístěny nedaleko sportovně - rekreačního areálu u rozlehlé plochy jezera. V létě může návštěvníkům nabídnout koupání v jezeře, v upraveném bazénu a v brouzdališti pro děti. Část pláže je vyhrazena nudistům. Pro milovníky sportu je přímo v areálu minigolf, volejbalová hřiště, vlek vodních lyží, půjčovna lodí a vodních kol. Dalším turistickým zážitkem, který může město nabídnout je zhlédnutí Areálu vojenského opevnění v městské části Darkovičky. Toto svědectví 2.světové války může hrdě nést označení „evropské jedničky“ mezi stálými fortifikačními systémy, a to především pro své jedinečné a neobvyklé a přitom přitažlivé a moderně pojaté dílo v oblasti muzejnictví České republiky.

Mapa

Velká mapa