Apartmány U Bašty, Hlučín

U Bašty 2039/1, 74801
od 850 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Jak by se Vám líbilo bydlet v samém centru Hlučína? Jen pár metrů od Hlučínského náměstí. Pro ty, kteří jsou v okolí Hlučína pracovně, jsou připraveny 2 apartmány v nově postavené budově, ve venkovském stylu, které vám zajistí pohodu, zázemí a klid na práci. V apartmánech se budete cítit jako doma díky jejich vybavení a soukromí. Délka pobytu je libovolná, od jednodenních pobytů po dlouhodobé, u kterých nabízíme cenu dohodou. Pokud hledáte ubytování v okolí Hlučína pracovně, či jako turisté, věříme, že Apartmány u Bašty budou vždy správnou volbou.

Další informace

APARTMÁN č.1

Apartmán je zařízen ve venkovském stylu o velikosti 21m2, nachází se v klidné části centra města. Pokoj je vybaven LCD TV, ledničkou s minibarem, varnou konvicí, Wi-Fi připojením, posezením a vlastní koupelnou. V budově se nachází domácí kavárna, posezení v solné jeskyni a palačinkárna Crepe, ve které je možno objednat snídani..

APARTMÁN č.2

Apartmán je zařízen v industriálním stylu s retro nádechem. Pokoj disponuje LCD TV, ledničkou s minibarem, malým kuchyňským koutem, Wi-Fi připojením a vlastní koupelnou. V budově se nachází domácí kavárna, posezení v solné jeskyni a palačinkárna Crepe, ve které je možno objednat snídani.

APARTMÁN č.3

Apartmán má nádherný výhled na město, který Vás večer po celodenní práci uklidní a budete od nás odjíždět odpočatí a plní energie, kterou Vám dodáme kvalitním spánkem a snídaní z francouzské palačinkárny Crepe. Apartmán nabízí kuchyňský kout s minibarem a posezením. Možnost přistýlky pro 2 osoby na rozkládací pohovce.


Umístění Apartmánů je vynikající. Můžete zažít mnoho zážitků a to jak v budově, tak i v okolí. Můžete si vybrat ze sportovních aktivit, památek, či klubů.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
2.000 Kč
Domácí mazlíček
250 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj
850 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
1.600 Kč

Služby

Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Nekuřácké pokoje
Pokojový servis non-stop
Služba praní
Směnárna
Úschovna kol, lyží
Dětský koutek
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1

Vybavení pokojů

Trezor
Minibar
Lednička
Satelit, kabelová TV
Balkón
Kuchyňka

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Golf
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Jezdectví, koně
Rybolov
Létání
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna

Okolí

Naše apartmány jsou umístěny nedaleko sportovně - rekreačního areálu u rozlehlé plochy jezera. V létě může návštěvníkům nabídnout koupání v jezeře, v upraveném bazénu a v brouzdališti pro děti. Část pláže je vyhrazena nudistům. Pro milovníky sportu je přímo v areálu minigolf, volejbalová hřiště, vlek vodních lyží, půjčovna lodí a vodních kol. Dalším turistickým zážitkem, který může město nabídnout je zhlédnutí Areálu vojenského opevnění v městské části Darkovičky. Toto svědectví 2.světové války může hrdě nést označení „evropské jedničky“ mezi stálými fortifikačními systémy, a to především pro své jedinečné a neobvyklé a přitom přitažlivé a moderně pojaté dílo v oblasti muzejnictví České republiky.

Mapa

Velká mapa